Hakkımızda – Bizi Tanıyın

Kasaba Sepeti olarak, Akdeniz ve Ege bölgelerimizin tarım arazilerinde, çiftçilerimizin özenle yetiştirdiği birbirinden leziz yöresel ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Bununla beraber Karadeniz Bölgesi’nden meşhur Ordu Fındığı ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi Gaziantep yöresinin meşhur Antep Fıstığı ürünlerini belirli üreticilerden sizler için özenle seçerek temin ediyoruz.

Ürünlerimiz genel olarak küçük ölçekli bahçelerde yetiştirilmekte ve üreticilerden aracısız olarak satın alınmaktadır.

Misyonumuz

Çiftçinin birçok zorlukla yoğun emek harcayarak ürettiği ürünleri, aracısız olarak tedarik edip; çeşitli ürün cinslerinde en iyi, en kaliteli , en lezzetli, en doğal olanlarını seçmek; ürünlerimizi hijyen koşullarından taviz vermeden, tüketicinin tercihlerine uygun gramajlarda paketleyerek tüketime sunmaktır.

İş modelimizin en önemli noktası “Müşteri Memnuniyeti”dir. Ürünleri kendi ihtiyacımız için kendi evimize satın alır gibi özenle seçmek, en iyi ve kaliteli ürünleri, uygun fiyatlarla tüketiciye sunmaktır.

Sizlerden gelecek geri bildirimler bizim kalitemizi ve iş süreçlerimizi olumlu olarak etkileyecektir. Bu nedenle her türlü yorumlarınızı bizimle paylaşmanızdan memnuniyet duyarız.

Paketleme

Kuruyemiş ambalajlarımız yerli üretim olup, yurt içindeki makine üreticilerinden temin edilen makinalar ile temizlik ve hijyen kurallarına uygun olarak, sıhhi ortamlarda paketlenmekte, gıdaya özel üretilmiş şeffaf kilitli ambalajlar içine el değmeden doldurulmaktadır. Ambalajlarımızın paket ağzı ısıl işlem uygulayan makinalar ile kapatılmaktadır.

Sipariş edilen ürünler son halini aldıktan sonra, taşıma sırasında hasar görmemesi için havalı plastik malzeme ile sarılarak özel olarak üretilmiş kutulara yerleştirilir ve “Yurtiçi Kargo” anlaşmamız ile adresinize gönderilir.